Konsultacje

NazwiskoTerminMiejsceUwagi
BASZYŃSKI M., dr inż.poniedziałek 8:00-9:0010/B1
BISZTYGA B., dr inż.wtorek 12:00-13:00116/B1
CHMIELOWIEC K., mgr inż.wtorek 9:00-11:00H13/B1+ uzgodnione pocztowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
CHRZĄSTOWSKI P., dr inż.środa 10:00-11:0020/B1
DRABEK T., dr inż.czwartek 10:00-11:00, piątek 10:00-11:00H21/B1
DUDEK R., dr inż.czwartek 13:00-14:0018/B1
DYBOWSKI P., dr inż.poniedziałek 11:00-12:00, czwartek 10:00-11:00105B/B1
DZIADECKI A., dr inż.wtorek 12:00-13:0020/B1
FIRLIT A., dr inż.poniedziałek 14:00-15:00, środa 12:00-13:00H13/B1
GŁOWACZ Z., dr hab. inż.wtorek 14:30-15:30, środa 15:00-16:00209/B1
GRELA J., mgr inż.wtorek 12:00-13:00, piątek 10:00-11:00510/C1
HANZELKA Z., prof. dr hab. inż.poniedziałek 10:00-11:00, wtorek 10:00-11:00119/B1
HAYDUK G., dr inż.wtorek 11:00-12:00209/B1
JACHIMSKI M., dr inż.środa 10:00-11:00209/B1
JAŻDŻYŃSKI W., dr hab. inż.wtorek 9:30-10:30106/B1
KLEMPKA R., dr inż.poniedziałek 11:00-12:00, środa 11:00-12:00104/B1
KOZIK J., dr inż.środa 14:00-15:00, czwartek 9:30-10:30107/B1
KRAWIEC H., mgr inż.czwartek 11:00-12:00, piątek 9:30-10:30105B/B1
KWASNOWSKI P., mgr inż.piątek 9:30-11:00209/B1
LERCH T., dr inż.wtorek 12:00-13:00, czwartek 10:30-11:00H20/B1
MIKOŚ Z., dr inż.wtorek 11:00-12:00209/B1
MILEJ W., dr inż.wtorek 13:00-14:00, czwartek 13:30-14:30106/B1
MONDZIK A., dr inż.czwartek 13:00-14:3018/B1
ORLEWSKI W., dr inż.poniedziałek 11:00-12:00, wtorek 15:30-16:30105B/B1
ORZECHOWSKI T., dr hab. inż.wtorek 15:30-17:00, środa 12:00-13:00101/B1z wyłączeniem ostatniego czwartku w każdym miesiącu
OŻADOWICZ A., dr inż.wtorek 10:00-11:00, piątek 10:00-11:00510/C1
PENCZEK A., dr inż.środa 8:30-10:0016/B1
PIĄTEK K., dr inż.poniedziałek 15:00-16:00, środa 16:00-17:00, piątek 9:30-10:30H14/B1
PIRÓG S., prof. dr hab. inż.środa 9:00-11:00118A/B1
RAD M., dr inż.wtorek 11:30-12:30, czwartek 10:30-11:30H20/B1
SENDERSKI A., dr hab. inż.wtorek 11:00-12:0019/B1
SIEKLUCKI G., dr inż.czwartek 13:00-14:00116/B1
SIOSTRZONEK T., dr inż.wtorek 13:00-14:0010/B1w ZODJ gdzie mam zajęcia, przed i po każdych zajęciach
SKAŁA A., mgr inż.środa 12:00-13:00120C/B1
SKWARCZYŃSKI J., dr hab. inż.poniedziałek 11:30-12:30H21/B1
STALA R., dr hab. inż.środa 9:00-10:0016/B1
STOBIECKI A., dr inż.poniedziałek 9:30-10:30, środa 18:30-19:3018/B1
SYKULSKI R., mgr inż.wtorek 9:00-10:00116/B1+ uzgodnione pocztowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
ŚWIĄTEK B., dr inż.wtorek 11:00-12:00, czwartek 11:00-12:00104/B1
WARADZYN Z., dr inż.wtorek 18:15-19:15120C/B1
WRÓBEL G., dr inż.środa 12:00-13:30209/B1
ZDROJEWSKI A., dr inż.środa 10:00-11:30116/B1
Jesteś tutaj: DYDAKTYKA KONSULTACJE